Lajm i fundit/ Rruga e mbuluar nga bora,aksidentohet autobusi me pasagjerë

Moti i keq që ka përfshirë vendin ka shkaktuar jo pak probleme. Mëngjesin e sotëm ne aksin Shkodër-Shiroke-Zogaj, autobusi që bën këtë linjë me transport qytetarësh është rrëzuar në anën tjetër të rrugës, si pasojë e borës dhe ngricave.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në afërsi të pikës turistike në Zogaj. Nga aksidenti rrezikoi jetën shoferi por edhe qytetarëve që ndodheshin brenda autobusit./BW