Mashtruesa profesionistë / Monika: Na kërcënuan vajzën. Meta: S’kam dijeni

Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë shokuese në këto momente duke pohuar se është kërcënuar.

Kjo sipas kryetares së LSI është dhe arsyeja se pse ka dërguar vajzën e saj në një kolegj në Angli.

Paralelisht me Kryemadhin në “Open” është i ftuar edhe Ilir Meta te News 24.

Presidenti nga ana tjetër, pyetur për kërcënimet për të cilat foli bashkëshortja e tij, tha se “nuk di gjë”, duke mos u prononcuar për këtë fakt.

“Po Meta di vetëm të firmosë dekretet”, ironizoi Kryëmadhi teksa më tej pohoi se në fakt ata e kanë diskutuar por Presidenti mesa duket ka preferuar mos shprehet për këtë cështje mediatikisht.

“I kam thënë. Nëse do ishte më i vërtetë, do ishte më i pëlqyer në publik”, shtoi Monika Kryemadhi.