U pre në besë nga Lulzim Basha, por Selami e përballon me dinjitet!

Lulzim Basha e eleminoj por Selami po e kabuerdin besprerjen me sportivitet. Fundja nuk eshte as i pari dhe as i fundit qe ekzekutohet pabesisht nga Basha.

Gjithsesi ai po e kalon kete moment me familjen e tij te mrekullueshme!

Gazetarja Ilva Tare është e martuar prej kohësh me ish-kryetarin e Partisë Demokratike Eduard Selami.

Ata kanë dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

Sot për ta është një ditë e shënuar, pasi kryefamiljari i shtëpisë ka ditëlindjen. Ilva ka zgjedhur ta urojë në një mënyrë shumë të këndëshme.

Ajo ka publikuar në ‘Insta Story’ një foto të Selamit me të bijën, ku shfaqen pranë njëri-tjetrit të lumtur.

‘Gëzuar ditëlindjen babi’,shkruan gazetarja mbi foto.