14 shkurt / Armina Mevlani ju tregon si të kaloni një Shën Valentin romantik

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të ndjekura në rrjete sociale, e cila përditëson ndjekësit me të rejat më të fundit nga bota e modës dhe jo vetëm. Dihet që prej kohësh ajo është në një lidhje me djalin e Sali Berishës, Shkëlzen Berishën.

Me rastin e festës së “Shën Valentinit”, ajo ka vendosur t’u vijë në ndihmë ndjekësve të blogut të saj, duke përgatitur një listë të veçantë me këngë posaçërisht për këtë ditë.