Bebe Rexha provokon nga shtrati, shpërthejnë komentet

Bebe Rexha po përgatitet për të sjellë klipin e saj më të ri  ‘Last Hurrah’. Këngëtarja ka publikuar disa imazhe nga videoklipi ku është shfaqur mjaft provokuese.

Këngëtarja shihet e shtrirë në shtrat duke vënë në pah të pasmet seksi ndërsa vihet re edhe një kryq i madh në mur.

Menjëherë kanë vërshuar komentet në fotot seksi të Bebe, ku fansat nuk kanë hezituar të lëshojnë komplimentet për format e saj.

Kënga do publikohet nesër më 15 shkurt dhe pritet të jetë një hit botëror.