Burrat shqiptar s’dinë të puthin dhe bëjnë dashuri

Anjeza Maja ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “You & Me” në Radio NRG.

Pas largimit nga Top Channel, Anjeza iu bashkua stafit të Kryeministrit Edi Rama.

Ndërkohë në emision si Anjeza i ka habitur me përgjigjen.

“Nuk e mbaj mend, kam shumë kohë pa dhënë puthje tani që mu kujtua. Unë s’kam dhënë një puthje dashurie”, tha moderatorja.

Më tej ajo ka shpjeguar se është beqare pasi për momentin ka një krizë meshkujsh ç’ka bërë që Anjeza të mos gjejë dot mashkullin e saj ideal.