FOTO-LAJM / Rama sfidon me foto familjare, aty ku dje protestoi opozita

Edi Rama ka mbyllur ditën me një foto ku shfaqet krah bashkëshortes Linda Rama, dhe djalit të tyre, Zaho. Fotoja është shkrepur në pedonalen e Tiranës, pranë godinës së Seancave Plenare, pikërisht aty ku dje protestoi opozita. / tirananews.al

“Photo of the day”, shkruan Rama krah fotos.