Jonida Maliqi është singel: Burrat shqiptar janë kot

Jonida Maliqi e ftuar në emisionin ‘Thumb’ ka folur jo vetëm për eksperiencën që po e pret në Eurovizion, por dhe për jetën private si beqare.

‘Komunikimi për mua është shumë i rëndësishëm, por në fakt nuk kam pasur asnjë rast konkret. Unë i tremb njerëzit’, tha Maliqi.

Kujtojmë që këngëtarja është ndarë nga bashkëshorti, me të cilin ka dhe një djalë.