Kërcet kallashnikovi në Tiranë

Një 50 vjeçar është vetëplagosur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak më parë në zonën e Bathores, ndërsa i plagosuri me inicialet E.A ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Shkaqet që kanë çaur në vetëplagosjen e personit nuk dihen ende.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e saj.

NJOFTIMI I POLICISË:

Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 26.02.2019, rreth orës ‪22:30, në rrugën “ 2 Prilli ” në Kamëz dyshohet të jetë vetëplagosur me armë gjahu shtetasi E. A., 50 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Po punohet për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes.