O Sali Berisha, a të kujtohet kur ti blinte votat LSI-ja?

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar thirrje e Monika Kryemadhit, që i lutet Zotit për zgjedhjet.

“Kur dëgjoj Monikën t’i lutet Zotit për votat, them o Zot,

Monika do të ishte e para që do të shkonte në ferr, për blerjen e shitjeve të votave.

Po presidentin e LSI-së e mbani mend kur doli në fushatë dhe jepte zarfe me para në Lezhë dhe bënte thirrje për të rrëmbyer armët”, tha Rama gjatë konferencës së tij për shtyp.