Pse “pjeshkat” e mediave shqiptare i kanë dashnorët halabak?

Ndërkohë që Eldi Dizdari është në kërkim nga policia, Suada ka treguar më shumë detaje rreth marrëdhënies së saj. E ftuar në “Thumb” me Fatma Haxhialiun dhe Aulona Mustën, Suada ka treguar se është martuar në fshehtësi.

“Keni ndërmend të bëni një dasëm të madhe?”, e pyesin moderatoret Suadën.

“Në fakt, në fakt, unë e kam mbajtur pak të fshehtë po unë jam martuar, goca”, përgjigjet Suada, e cila është edhe nënë e një vajze 2-vjeçare Deizi.

Vetëm kaq ka zbuluar moderatorja Aulona, ndërkohë që për më tepër detaje do të zbulohen gjatë programit të së shtunës.