Zbuloi se u nda nga 25-vjeçari, futbollisti i famshëm në “sulm” të këngëtares

Ish-futbollisti Jamie Redknapp ka tentuar të ngacmojë Nicole Scherzinger, por pa sukses. Këngëtarja 40-vjeçare ka refuzuar të gjitha ofertat e tij për të dalë ndonëse është beqare.

Ish ylli angelez i kërkoi për të dalë nëpërmjet miqve të përbashkët sapo zbuloi se është ndarë nga Grigor Dimitrov.

Një i afërt i 45-vjeçarit Redknapp tha: “Jamie e ka pëlqyer gjithmonë Nicole por nuk është përpjekur asnjëherë ti flasë kur ishte në lidhje me Grigor. Pas ndarjes, ai e shfaqi interesin për tu takuar me të, por Nicole nuk ishte gati. Ajo sapo është ndarë nga Grigor dhe meriton një mashkull të mahnitshëm, por është fokusuar tek vetja dhe karriera. Ata do të bënin një cift të bukur, por kush e di çfarë do ndodhë në të ardhmen”.

Këngëtarja Nicole nisi lidhjen me 25-vjeçarin Grigor në vitin 2015, por lidhja e tyre kishte shumë zënka prandaj i erdhi fundit.