Durrës, grabitësit dhunojnë çiftin e të moshuarve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spitallë të Durrësit, ku dy të moshuar janë dhunuar nga persona ende të paidentifikuar.

Sipas informacioneve të para dyshohet se dy persona të maskuar i kanë hyrë në banesë për ti grabitur.

Ata kanë goditur dy të moshuarit duke i shkaktuar plagë. Mësohet se të dy ndodhen në sallën e operacionit, ku e moshuara ka plagë më të rëndë, ndërsa bashkëshorti i saj ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.