Ilva dhe Eduard Selami një familje e shkëlqyer

Gazetarja Ilva Tare dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike Eduart Selami janë prindër të dy fëmijëve të bukur.

Gazetarja ka sjellë në jetë vajzën e quajtur Melody dhe djalin Thomas, të cilët preferon që t’i mbajë larg mediave.

Vetëm pak momente më parë, Ilva ka publikuar një foto të ëmbël të dy fëmijëve, të cilët shihen duke u argëtuar.

‘Gjaku rrjedh në venat e mi me furi dashuritë e jetës sime, Melody dhe Thomas falenderuese, e bekuar’, shkruan gazetarja krahas fotos, ndërkohë që ka preferuar të mos i publikojë fytyrat e vogëlushëve të saj.