Ja ku e kaluan VIP-at të dielën

Tashmë teksa kontrollon në Instagamin e miqve, kolegëve apo dhe të personazheve të famshëm kudo shikon vetëm plazh, rërë e rreze dielli që na kishin munguar prej disa muajsh.

Pas një jave të lodhshme e të ngarkuar me punë, për të gjithë fundjavat janë si ajo qershia mbi tortë, sepse nga e premtja deri të dielën në darkë të gjithë relaksohen, e marrin shumë energji për javën e ardhshme.

Ne të dritare.net siç do javë, edhe këtë të diel në këtë artikull ju sjellim fotot e së dielës nga vipat, të cilët përmes rrjeteve sociale na kanë treguar sesi e kanë kaluar ata këtë fundjavë, e sidomos të dielën ku për shumicën prej tyre, destinacioni më i dashur ka qenë, deti. Shikoni të gjitha fotot në galerinë më poshtë./A.C/dritare.net