Ju kujtohet ‘Sarpi’, nuk e do njihni me pamjen e re

Është një nga aktorët turk e preferuar jo të vetëm në Turqi, por edhe në Shqipëri. I njohur për rolin e Sarp në serialin “I infiltruari”, aktori Cagatay Ulusoy u pëlqye shumë në vendin tonë dhe tashmë është duke xhiruar një serial të ri për platformën e njohur Netflix.

Por në promon për këtë serial të ri, e shohim ‘Sarpin’ me një pamje tërësisht të ndryshuar. Më të shëndoshë dhe me mjekër, aktori i njohur ka ndërruar tërësisht pamjen që ishim mësuar të shihnim.