Listat e “tradhtarve” një turp i Bashës dhe Monikës / Ata na i reklamuan si lista “fituese”

Politikani i njohur Dashamir Shehi i ftuar në “Arena” në Ora News, u shpreh se listat e deputetëve janë turp i kryetarëve të partive.

ShehiKëta i ka vu në listë kryetarët e partive dhe është një turp për kryetarët e partive Basha dhe Kryemadhi që kanë vënë këto. Unë jam aleat me Bashën. Nuk kemi të drejtë me vënë. Ata që kemi vënë ne nuk na kanë qëlluar tradhëtor. Unë nuk dua t’i konsideroj tradhëtor./ I.M-OraNews