Oriola Marashi si gjithmonë, pa brekë

Modelja e njohur Oriola Marashi është një ndër vajzat më të komentuara.

Shpesh ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Disa foto të tilla ka publikuar edhe së fundmi, por një detaj ka tërhequr vëmendjen.

Modelja shfaqet me geta të grisura dhe për këtë ka marrë shumë komente nga fansat.

Nuk dihet nëse Oriola e ka hedhur qëllimisht këtë foto apo nëse nuk e ka vënë re këtë detaj, ndërkohë që pritet të zbulohet në vazhdim.