Pas burrit, Arbana lë edhe Top-Channell-in

Pas 15 vitesh Arbana Osmani nuk do të jetë më pjesë e ekranit të Top Channel. Burime për Newsbomb.al bënë me dije dje se moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” është larguar nga gjiganti mediatik për shkak të një sherri me drejtorin Ben Blushi.

Ndërkohë, nuk ka vonuar shumë dhe për këtë largim të bujshëm ka reaguar edhe mikja e saj më e mirë, Xhemi Shehu. Moderatorja e “Portokalli” ka publikuar një foto në Instastory ku tregon se është duke ngrënë makarona me Arbanën.

“I fut një dorë makarana kur është robi pa punë”, shkruan ajo në diçiturë.

Ndërkaq, lidhur me këtë ende nuk ka reaguar vetë moderatorja Arbana Osmani. Arbana është një ndër imazhet më rë rëndësishëm të Top Channel në këto vite. Suksesin më të madh moderatorja e arriti në prezantimin e ‘Big Brother Albania’. Ndërkaq, kohët e fundit ka qenë tepër e komentuar edhe për jetën e saj private.