Petrit Vasili në panik / Po i largohen të gjithë nga LSI-ja

Petrit Vasili ka sulmuar ashpër mbrëmjen e sotme kandidatët për deputetë që kanë pranuar të futen në Parlament, si nga listat e PD ashtu dhe të LSI.

I ftuar në emisionin ‘5 pyetje nga Babaramo’, Vasili i ka quajtur kandidatët që pranuan mandatet, gjallesa që iu shtuan kopshtit zoologjik të Edi Ramës.

‘Përgjigja e vetme janë ata 100 mijë persona që ishin në shesh dhe drejtoheshin nga liderët e opozitës. Në kopshtin zoologjik të Edi Ramës u shtuan dhe disa gjallesa të tjera . Liderët e vërtetë të opozitës janë në shesh’, ka thënë ndër të tjera Petrit Vasili.