Petro Koçi i dhuron lule pastrueses

Zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi e ka nisur ndryshe ditën e tij të punës këtë mëngjes.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Koçi tregon se sanitarja e ministrisë ka ditëlindjen, ndërsa ai i ka dhuruar një buqetë me lule, teksa shprehet se kjo e emocionoi pafund atë.

“Sot Kia ka ditëlindjen. Është punonjëse sanitare në ministrinë tonë.

Një tufe me lule e bëri të përlotej bukur! Dhe 100 Kie!”, shkruan zv.ministri.