Tiranë, plagoset me armë zjarri një person

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur te stadiumi “Dinamo”.

I plagosur ka mbetur një 26 vjeçar, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Ai është transportuar në spital dhe mësohet se është qëlluar në këmbë.

Burime nga bluzat e bardha bëjnë me dije se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për identifikimin e autorit/ëve të plagosjes si dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.