Tristan Thompson “i vijnë mendtë”, bëhet xheloz për fotot seksi të Khloe Kardashian

Tristan Thompson po kupton se ka shkatërruar gjithcka dhe dëshiron të ketë sërish Khloe Kardashian në jetën e tij.

Moderatorja ka udhëtuar drejt Vegasit për të festuar ditëlindjen e shoqeve të saj Malika dhe Khadijah Haqq. Burime pranë basketbollistit thonë se është bërë xheloz për të.

“Tristan po ndjen humbjen pasi Khloe publikoi fotografi ku duket shumë seksi në Vegas. Ai nuk mund të kujtojë herën e fundit që ajo dukej kaq mirë. Edhe pse e di që nuk mund ta ketë më, ai e dëshiron shumë. Tristan ndihet shumë i eksituar nga fotografitë seksi të Khloe në festën e Malika dhe Khadijah. Ai e ndjen vërtetë mungesën e saj”, tha një burim pranë tij për HollywoodLife.

Tradhtia e Tristan me Jordyn Woods ishte shkaku kryesor që lidhjes së tyre i erdhi fundi.