Unë s’jam aq budalla sa Rama

Petrit Vasili ka reaguar menjëherë pas deklaratës së kryeministrit Rama, i cili u shpreh pasditen e sotme se LSI është mishërimi i shitblerjes së votës në Shqipëri.

Nëpërmjet një shkrimi të shkurtër në profilin e tij, Vasili nuk ka nguruar ti kthehet Ramës, duke shkruar se pa të Shqipëria do të kishte një budalla më pak.

‘Pa Edi Ramen Shqiperia do te kishte nje budalla me pak, nje frikacak me pak, nje te semure nga hajdutlleku me pak, nje shkollepak me pak, nje gore me pak dhe me kryesorja: nje SOJZËZ me pak’, ka përfunduar shkrimin e tij Petrit Vasili.