Vjollca Hoxha shkëlqen në datëlindje / Nuk tregon më shumë se 35 vjeç

Presidentja e Top Media Vjollca Hoxha ka festuar ditëlindjen e saj të 50-të dhe detajet bëhen të ditura nga vajza e saj, Lori Hoxha.

Normalisht ka zgjedhur që festimet e para ti bëjë me familjen, teksa nuk dihet nëse janë në Shqipëri apo jashtë. “Buzëqesh gjithmonë ma”, shkruan Lori në një nga postimet e saj në Instastory. Vjollca shfaqet e qeshur pas tortës me qirinjtë me numrin 50.