Alban Ramosaj flet për sherrin mes Beatrixit dhe Anxhelinës

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj ka qenë i ftuar në emisionin “NIN” ku gjatë intervistës së tij ka folur edhe për marrdhënien mes dy kushërirave, Anxhelina Hadërgjonajt dhe Beatrix Ramosajt dhe faktin se pse ato nuk flasin me njëra-tjetrën.

Albani është shprehur: “Refuzoj të flas. Nuk është në dorën time të përgjigjem.”– duke mos dhënë detaje të tjera në lidhje me sherrin që bëri bujë në media.

Ai gjithashtu ka folur edhe për karrierën dhe planet e tij për të ardhmen.