Drejtonin automjetin në gjendje të dehur dhe pa dokumente

Prangosen dy persona nga Policia e Elbasanit, të cilët u konstatuan duke drejtuar mjetet në gjendje të dehur dhe pa dokumente. Të arrestuarit janë shtetasit me iniciale Sh.K., 46 vjeç dhe  R.Gj., 54 vjeç.

Materialet hetimore i  kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprën penale, “Drejtimi i mjetit në mënyrë të parregullt”.