FOTO/ Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet ‘ujë dhe sapun’ dhe habit me pamjen e saj

Anxhelina e cila është vajza e vogël e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Gjithashtu Anxhelina është shumë aktive në rrjetin socila Instagram ku ka mbledhur një numër të madh ndjekësish.

Por ditën e sotme ajo i ka habitur të gjithë me videon e publikuar në Instastory.