Këngëtarja shqiptare gdhend në trup “Michael Jacksonin”

Ajo është këngëtarja Morena Taraku që shpesh tërheq vëmendjen e publikut me fotot që poston në Instagram.

Morena duket shumë e apasionuar pas tatuazheve dhe së fundmi ka gdhendur në trupin e saj një personazh publik që ajo e adhuron.

Taraku ka publikuar një foto në Snapchat ku shfaqet portreti i Michael Jackson në krahun e saj.

“Kush tha që ai ka vdekur? MJ”, – shkruan Morena. /Gazeta Liberale