Në 6-mujorin e lindjes, Veliaj poston foton me të ëmbël me ‘shokun e ngushtë’

Kajan, djali i Ajolës dhe Erion Veliajt bën feston sot 6-mujorin e ardhjes në jetë. Kryebashkiaku ka postuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur me të birin në krah. Poshtë fotos Veliaj shkruan ” Me shokun e ngushtë”.