A e dini sa vjeç është Arbana?

Dje ishte një ditë e veçantë për moderatoren e njohur Arbana Osmani. Ajo festoi ditëlindjen dhe mbushi plot 36 vjeç.

Në këtë ditë të veçantë për të moderatorja mori urimet më të përzemërta nga miqtë dhe të afërmit e saj.

Mirëpo, surprizën më të bukur ia ka bërë djali i saj Joni. Vogëlushi i kishte përgatitur moderatores një festë në shtëpi.

Në një foto të publikuar nga Arbana shfaqet teksa djali dhe mbesa e mbulojnë me përqafime, ndërsa duket edhe torta e madhe ku shkruan ‘edhe 100 mama’.

‘Torta më e ëmbël’, shkruan moderatorja krahas fotos.