Aksident me makinë në Tiranë, shoferi humb jetën para përplasjes

Një aksident automobilistik pak më parë, rreth orës 18  në Bulevardin “Gjergj Fishta”, pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Policia shpreh dyshimin se shtetasi S.V, 30 vjeç, teksa drejtonte mjetin, ka pësuar arrest kardiak  dhe për pasojë nuk e ka kontrolluar më makinën, mjeti  ka dalë nga rruga duke u përplasur me një pemë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë  të rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht ngjarja dyshohet aksidentale.