Ardit Gjebrea mesazh të birit: Sikur vetëm të paktën për 24 orë…

Sot Joni, djali i Ardit Gjebreas ka ditëlindjen dhe nuk po e feston dot pranë familjes.

E këtë ia ka vënë në dukje babai, Arditi i cili në mesazhin e urimin i thotë edhe se sa larg është.

“Sikur #boston vetëm të paktën për 24 orë të ishte #durres sa të kalonim bashkë ditën e shenjtë për ne, ditëlindjen tënde @jon.gjebrea 🍾🥂🎂
Të duam shumë!”, – shkruan Gjebrea në Instagram.

Ai ka  zgjedhur një foto me Jonin, ku le të themi të vërtetën ngjajnë si dy pika uji.

Arditi ka postuar edhe një Instastory teksa ai, bashkëshortja dhe Ana flasin me kamera me Jonin dhe i urojnë ditëlindjen./ Gazeta Liberale