Basha feston 15 vjetorin e martesës: “Betohem që nuk e kam tradhtuar me tjetër”

Sot, kreu i PD-së Lulzim Basha feston 15-vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij Aurela Basha.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë kreu i PD-së gjatë një takimi me qytetarët e Pogradecit.

Basha zbuloi për herë të parë një sekret nga jeta e tij personale, teksa tregoi se celebrimin me Aurelën e ka bërë te ‘Hotel Turizmi’ në Pogradec.

‘Qyteti i dashurisë ky, nuk e them kot. Dua t’ju them dhe diçka personale se sot kam 15-vjetorin e martesës, por lidhjen me Aurelën e kam pagëzuar këtu në Pogradec, këtu te ‘Hotel Turizmi’, tha Basha duke qeshur dhe rrezatuar lumturi.