Berisha me një këmbë në varr, e djeg sërish Shqipërinë

MOMENTE TË VËSHTIRA PËR BERISHËN, VENDOS MASKËN KUNDRAGAZ (FOTOT)

Momente të vështira për Berishën, vendos maskën kundragaz (FOTOT)

Momente të vështira këto për ish-kryeministrin Sali Berisha.

Berisha, ndonëse 74-vjeç vijon të jetë aktiv në çdo protestë të opozitës. Teksa është hedhur gaz lotsjellës, Berisha është ndjerë keq dhe ka vendosur një maskë për të mbuluar hundët dhe gojën ndërsa truprojat e tij e kanë shoqëruar.

Screenshot_69.jpgScreenshot_68.jpgScreenshot_67.jpg