Do vazhdojmë marshimin në bulevard

Ish kryeministri, Sali Berisha, në një postim në rrjetet sociale, ka ka shpërndarë një video nga protesta e djeshme, që, sipas ish kryeministrit, e bëri kryeministrin Edi Rama të duket sot para mediave si kufomë politike.

Shkrimin e tij Berisha e ka mbyllur me sloganin “Rama ik!”

“Pamje nga marshimi i kryengritësve të votës së lirë që lebetiti Edvinin në Bunkerin e Zallë Herrit dhe që e bëri të duket sot para mediave si kufome politike e pakallur. Rama ik! Fitore! Sb”,-shkruan Berisha./CNA.al