Eno Popi postoi foton e parë të vajzës së tij/ Ajo qenka shumë stil

Moderatori i njohur Eno Popi ka postuar foton e parë të vajzës së saj.

Sot Liv ka ditëlindjen dhe mbush 1 vjeç. Ajo është rritur tashmë dhe madje ecën.

Liv është veshur shumë stil me xhaketë xhins, si babai i saj Eno. Menjëherë kanë vërshuar urimet për Liv dhe sigurisht edhe komplimentat.

I urojmë vogëlushes të bëhet edhe 100-vjeç.