ERMALI DHE ELVANA PREZANTOJNË ‘DY GISHT MJALTË’ NË KANË, AKTORI ‘LË NAM’, PËR PAK RRËZOHET NË TAPETIN E KUQ (VIDEO)

Filmi ‘Dy gisht mjaltë’ me protagonistë kryesorë Ermal Mamaqin dhe Elvana Gjatën është pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar.

Mirëpo, suksesi i filmit duket se i ka kaluar kufinjtë dhe ka mbërritur deri në festivalin e Kanës. Një gjë të tillë e bëri me dije vetë aktori Mamaqi dy ditë më parë, ndërsa ka publikuar edhe pamjet nga pjesëmarrja në Francë.

Ermali shfaqet me Elvanën duke parakaluar në tapetin e kuq. Ndërkohë edhe në Kanë, duket se Ermali e ka patur të pamundur të dalë nga vetja e tij. Për një moment moderatori i ‘Xing me Ermalin’ gati sa nuk rrëzohet, pasi pengohet tek shkallët.

Ai dhe Elvana ndodhen atje për të prezantuar filmin e tyre. “Hajt për hajër me nai çmim ishalla…?

@2gishtmjaltë @elvanagjataaaa

#cannesfestival

Së shpejti edhe në Angli,Itali,Greqi dhe Amerikë”, shkruan Ermali.