Familjarët nxjerrin nga dhoma 30-vjeçarin që qëlloi veten me thikë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes në Patos, ku një person ka goditur veten me thikë.

Mësohet se personi i indentifikuar si Zhan Xhelaj, 30 vjeç e ka goditur veten me thikë për shkak të depresionit. Më pas ai është mbyllur në katin e gjashtë të një pallati ku ai banon.

Nga goditjet personi ka marrë lëndime në gjoks dhe pjesë të tjera të trupit. Sakaq ambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe pas disa negociatash, policia e ka bindur të dale dhe e kanë dërguar në spital.