Gjendet i mbytur shqiptari në liqenin e Gjenevës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër. Policia ka gjetur një trup të pajetë në Liqenin e Gjenevës. Trupi i përkiste 40-vjeçarit nga Presheva me emrin Nuhi Memishi nga fshati Isivukë.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur të hënën në mbrëmje, kurse trupi i tij është gjetur të martën në orët e pasditës.

Memishi ishte i martuar dhe kishte dy fëmijë, një vajzë dhe një fjalë.