Moti i keq rrëzon pishën, bllokohet rruga drejt Triportit

Rrëzimi i një pishe në hyrje të rrugës për në Triport të Vlorës si pasojë e motit të keq me reshje shiu dhe erë të fortë ka bllokuar për 30 minuta qarkullimin e mjeteve.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur shërbimi zjarrikës, i cili po mundëson largimin e pemës së rrëzuar nga zona