Nis grushti shtetit / Berisha dhe Basha djegin kryeministrinë

Tym e flakë në protestën e opozitës, militantët e PD i vënë zjarrin derës së Kryeministrisë

Është tensionuar situata në protestën e opozitës.

Protetuesit e revoltuar i kanë vënë flakën derës së Kryeministrisë.

Militantët e PD u përplasën me policinë dhe më pas hodhën lëndë djegëse drejt godinës së Kryeministrisë.

Vijon…

60345229_602057463537122_3905393468532326400_n.jpg

59985922_423852281513423_6957850176320962560_n.jpg

DGHGH.jpg

sDGH.jpg

DGFJH.jpg

SDGFC.jpg

Ndiqni pamjet live: