Plak plak por flak / Bleona Qerreti mbush 40 vjeç

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen e 40-të.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ na tregoi dje se ishte surprizuar nga ana e stafit të hotelit me një tortë të vogël dhe një qiri.

Bleona vendosi që këtë 40 vjetor ta festonte së bashku me prindërit e saj në një udhëtim në Meksikë.

Këngëtarja e njohur ka publikuar foto e prindërve dhe disa pamje nga hoteli dhe vendi përrallor ku po qëndron.

Bleona dhe prindërit e saj kanë qëndruar në resortin luksoz ‘Las Ventanas al Paraiso’, që siç duket edhe nga pamjet duket si një parajsë e vërtetë.

auto_59782011_248240812697074_3408210508695442054_n-576x10241557922870.jpg

auto_60489939_851540575190656_5188091863238179214_n-576x10241557922871.jpg

auto_58933520_2030767820550281_7455020758061032641_n-866x10241557922872.jpgauto_-640-0-5cdbbea2b40eb1557922898.jpg