Pse nuk martohet Klodiana Shala?

Atletja e njohur Klodiana Shala ka qenë e ftuar pasditen e sotme në ‘E Diell’ ku ndër të tjera ka folur dhe për jetën e saj private.

Ajo tregoi se martesa për të nuk ishte ndonjë qejf i madh, sidomos të bëhej nuse.

‘I kam thënë mamit se nuk martohem për t`ia mbyllur gojën të tjerëve edhe pse asaj shpeshherë i bëjnë komente për mua që ngela pa burrë ose pa u martuar. Mos e vrit mendjen për këtë pjesë’, tha atletja.

Kujtojmë që Klodiana Shala është në përfundim të librit të saj të parë kushtuar të gjithë personave që duan të ushqehen shëndetshëm dhe të apasionuarve ndaj fitnesit.