Ramushi ka dy muaj që reklamon brekët dhe muskujt, por jo qeverisjen!

'S’koka shumë ftoftë', Haradinaj sfidon të ftohtin e bjeshkëve, lahet në liqenin e ngrirë (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjithnjë ka treguar se është shumë sportiv dhe vazhdimisht ngjit majat e maleve në këmbë.

Mirëpo, së fundmi ka sfiduar edhe më shumë veten. Këtë funndjavë Haradiaj e kaloi në bregdetin e Durrësit, ndërsa më pas është ndalur për shëtitje në bjeshkë.

Gjatë ditës së djeshme Ramush Haradinaj ka postuar në Facebook se ka vizituar majën e Gjeravicës. Aty e ka provuar edhe larjen në liqenin e ngrirë.

Express sjell videon në të cilën Haradinaj shfaqet duke u larë në temperatura të ulëta. Madje shoqëruseve të tij u thotë “s’koka shumë ftoftë”.

60894225_1182871978503881_756371026752831488_n-450x600.jpg