Rrahu babain, në pranga i riu

Një 30-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Përmet pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. I riu është shtetasi me iniciale A.Xh.

“Në Përmet, nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit A.Xh., 30 vjeç, pasi ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij”, – thuhet në njoftimin e policisë.

Ende nuk dihen shkaqet e një veprimi të tillë, policia po heton për zbardhjen e plotë.