Selena Gomez 27 veç, martohet me 68 vjeçarin……

Para disa ditësh u mbajt Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Kanë, ku mes shumë yjesh botëror ishte dhe aktorja e njohur Selena Gomez.

Selena ka publikuar në ‘Instagram’ disa foto nga ceremonia e tapetit të kuq. Mirëpo, ajo çfarë ra në sy ishte komenti që aktorja ka lënë krah fotove.

Gomez ka zbuluar planet e saj për tu martuar me aktorin Bill Murray, i cili është 68 vjeç.

‘Herën e parë në Kanë. Jam shumë e nderuar që isha pjesë e këtij filmi me Jim dhe gjithë aktorët e tjerë. Meqë ra fjala unë dhe Bill Murray do martohemi’, shkruan Selena.

Ndjekësit nuk kanë reshtur me komentet e tyre, ku dyshojnë nëse është e vërtetë apo ka lidhje me një ndonjë film të ardhshëm.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_1.jpg

Screenshot_3.jpg