Shkëlzen Berisha reagon pas letrave të Edi Ramës

Gjatë ditës së sotme, kryeministri Rama i dërgoi letrën e katërt publike kryedemokratit Basha, ku i tha në mënyrë të prerë se nuk do të dorëhiqet.

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, ka reaguar për letrat e Ramës me anë të statusi në ‘Facebook’.

Berisha thotë se Rama nuk duhet të lodhet më duke shkruar, pasi edhe interesi për t’i lexuar ka rënë, dhe jo më për t’ju përgjigjur.

‘Letra e 1,2,3,4 ….. Mos u lodh se as nuk t’i lexon me njeri jo me te pergjigjet’, shkruan Berisha.