TRAGJI-KOMIKE: Protestuesit plagosin njëri-tjetrin

SITUATË ALARMANTE TE KRYEMINISTRIA, NJË BURRË BIE PA NDJENJA PËRTOKË

Publikuar tek: AKTUALITET, më 19:36 11-05-2019Situatë alarmante te Kryeministria, një burrë bie pa ndjenja përtokë

 

Situatë alarmante te Kryeministria që është pushtuar nga flakët e tymit.

 

Ndërkaq, policia ka hedhur gaz lotsjellës për të shpërndarë turmën. Për pasojë ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar përtokë. Menjëherë i është dhënë ndihma e parë duke u transportuar me ambulancë.

Ndiqni pamjet e protestës live!

Screenshot_46.jpg

Screenshot_47.jpg