Vajza Koço Kokëdhimës sulmon opozitën që po djeg Shqipërinë

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si vajza e kreut të ‘Zgjidhja’ Koço Kokëdhimës ka reaguar ashpër për dhunën e ushtruar në protestën e mbrëmshme të opozitës.

Besa ka publikuar në Instastory një foto nga protesta dhe sulmon opozitën, teksa thotë se i dhimbsen qytetarët dhe policia.

‘Më dhimbsen shqiptarët e thjeshtë, më dhimbsen policët e shkretë! Shqiptarët që luftojnë për njëri-tjetrin për karriget e ca rrënjëdalëve që rrojnë me gjakun e tyre!’, shkruan Besa.